مجله گردشگری تفرج
هتل های ترکیه

هتل های ترکیه | چگونه یک هتل مناسب در ترکیه انتخاب کنیم؟

هتل های ترکیه | چگونه یک هتل مناسب در ترکیه انتخاب کنیم؟Reviewed by مجله تفرج on May 29Rating: 5.0هتل های ترکیه : چگونه یک هتل مناسب در ترکیه انتخاب کنیم؟

هتل های ترکیه : چگونه یک هتل مناسب در ترکیه انتخاب کنیم؟

هتل های ترکیه : هتل ها در چه بازه قیمتی قرار دارند؟

ترکیه کشوری است گردشگر پذیر و سالانه تعداد زیادی تور مسافرتی از گوشه گوشه ی جهان به سمت این کشور سرازیر می شود به همین دلیل وجود محل های اقامتی مناسب با هر بودجه از اهمیت فراوانی برای صنعت گردشگری ترکیه برخوردار است.

این محل های اقامت در ترکیه به سه دسته تقسیم می شوند، هاستل ها، هتل های رده متوسط و هتل های لوکس. هاستل ها به هتل هایی با اتاق های اشتراکی گفته می شود که در مرکز شهر هستند و از نظر دسترسی به تمام نقاط راه دارند.

قیمت این هاستل ها در ترکیه بر حسب آدرس و نزدیکی به مراکز خرید و تفریحی چیزی بین سی و چهار تا سیصد و چهل و چهار لیرمتغییر است. در سفر به ترکیه اگر می خواهید یک اقامت معمولی با هزینه ی پایین اما دلنشین داشته باشید می توانید هاستل ها را انتخاب کنید.

برای کسانی که با تور سفر می کنند چگونه است؟

برای کسانی که با تورهای مسافرتی به ترکیه عزیمت می کنند چندین نوع هتل با قیمت های مختلف در نظر گرفته شده است، هتل های معمولی سه ستاره تا هتل های لوکس پنج ستاره از قیمت صد لیر تا نه هزار و دویست لیر در اختیار برگذار کنندگان قرار می گیرد تا متناسب با تور خود آن ها را ارائه دهند.

هتل جواهر ترکیه، لوکس ترین هتل این کشور محسوب می شود با امکانات رفاهی عالی بعلاوه ی دکوراسیون داخلی چشم نواز. هتل الیت از دیگر انتخاب های شما برای اقامتی دلچسب در ترکیه خواهد بود منظره ی فوق العاده ی این هتل از بناهای تاریخی ترکیه فراموش نشدنی است.

از دیگر مکان های مناسب با قیمتی مقرون به صرفه برای سفر به ترکیه اقامت در هتل توپکاپی است این هتل سه ستاره و دارای دسترسی محلی و آسان به ساحل ترکیه است و امکانات رفاهی مناسبی برای استراحت و اقامت گردشگران فراهم آورده است.

 

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود از سفرها بپردازید! همچنین برای استعلام قیمت های تورهای ترکیه و قیمت هتل ها می توانید به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار