مجله گردشگری تفرج

مرکز خرید | مارک آنتالیا مرکز خرید مدرن در قلب آنتالیا

مرکز خرید مارک آنتالیا

آمیخته هنر معماری مدرن و توجه به سلیقه و آسایش مشتری و گردشگران است.

این مرکز خرید مدرن و زیبا در قلب شهر توریستی آنتالیا و در آگوست ۲۰۱۳ ساخته شده.

 

مرکز خرید مارک آنتالیا

هدف سازندگان این مرکز خرید ایجاد فضایی جذاب برای بازدیدکنندگان و مشتریان و به گفته وبسایت این مجموعه تبدیل تجربه خرید به لذتی خاطره انگیز بوده است.

۱۵۰ برند سرشناس ترک و بین المللی مانند : H&M , BERSHKA , SEPHORA , C&A , MANGO , Stradivarius  یک فود کورت و یک سالن سینما که همیشه فیلم های روز دنیا را روی پرده دارد در فضایی معادل ۵۱۰۰۰ متر مربع در کنار هم گرد آمده اند تا تجربه ای دلپذیر برای بازدیدکنندگان ایجاد کنند.

همچنین محوطه وسیع پارکینگ مرکز خرید مارک آنتالیا با گنجایش ۳۰۰۰ خودرو خیال همه مراجعین را از این بایت کاملا آسوده کرده است.

چگونگی دسترسی به مرکز خرید مارک آنتالیا نیز بسیار آسان است.یک ایستگاه تراموا در مقابل این مرکز خرید دسترسی به مارک آنتالیا را ممکن میکند.

با کمی جستجو در وبسایت های معتبری همچون TripAdvisor و مطالعه کامنت بازدیدکنندگان از این مجموعه در خواهید یافت که اکثر افرادی که تجربه سفر به آنتالیا و بازدید از این مرکز خرید را داشته اند از گشت و گذار و خرید از مجموعه مارک آنتالیا مخصوصا در فصولی که جریان حراج و تخفیف در آن داغ است و همچنین استفاده از سایر امکانات آن مانند فودکورت و نظافت و آراستگی مجموعه بسیار خشنود و راضی بوده اند.

نشانی مرکز خرید مارک آنتالیا :

Tahılpazarı Mah., Kazım Özalp Caddesi No:84

۰۷۰۴۰Muratpasa/Antalya/Turkey

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود تور بانکوک بپردازید! همچنین برای استعلام قیمت های تور بانکوک به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار