مجله گردشگری تفرج
جاذبه های مالزی

جاذبه های مالزی | شهرهای جذاب و توریستی کشور مالزی!

جاذبه های مالزی | شهرهای جذاب و توریستی کشور مالزی!Reviewed by مجله تفرج on Jun 13Rating: 5.0جاذبه های مالزی : شهرهای جذاب و توریستی کشور مالزی!

جاذبه های مالزی : شهرهای جذاب و توریستی کشور مالزی!

جاذبه های مالزی : کشور نژادهای رنگارنگ

مالزی کشوری رنگارنگ با بومیان و تنوع نژادی است، از مالایی ها، چینی ها و هندی ها می توان به عنوان ساکنین این کشور نام برد. جنوب شرق آسیا زادگاه ساحل های دیدنی و غذاهای لذیذ است که در هیچ کجای دیگر نمی توانید نوعی از آن ها را پیدا کنید. سواحل تمیز همراه با مراکز خرید معتبر در کشور رو به پیشرفت و مدرن مالزی موجب شده تا جاذبه های دیدنی و سیاحت کردنی برای توریست ها فراهم باشد تا اوقاتی خوب را در این کشور سپری کنند. مالزی برای رقم زدن یک تعطیلات نوروزی و یا تابستانی مناسب است. در هر فصل سفر به این کشور شما را شگف زده خواهد کرد.

شهرهای توریستی کشور مالزی

پنانگ

شهر پنانگ مالزی یکی از جذابیت های کشور مالیزی است، شهری که سالانه میزبان جشنواره تایپوسام ، جشنواره های بین المللی گل پنانگ ، جشنواره مسابقات بین المللی قایق رانی اژدها پنانگ ، جشنواره های فرهنگی و غذایی پنانگ و جشنواره های ارواح گرسنه است و محیطی فرح بخش را برای گردشگران ایجاد خواهد کرد. تمام آنچه از تمام مالزی انتظار دارید در این شهر خواهید، مسجد کاپیتان کلینگ ، پارک پرندگان ، معبد که کلاک سی ، ساحل باتو فرینیگی ، قلعه ی تاریخی کورن والیس و موزه ی اسباب بازی از جمله دیدنی های این شهر است.

لنکاوی

شهر لنکاوی از دیگر شهرهای پر رونق کشور مالزی است، سواحل شمال غربی مالزی محل قرار گیری این شهر متشکل شده صد جزیره است. قرار گرفتن شهر لنکاوی در تلاقی تنگه مالاکا با آب های دریای آندامان باعث شده تا مناظر و بنادر دیدنی در این شهر پدید بیاید. مناطقی از این جزیره دارای جنگل های انبوه است که یک حیات وحش بکر را برای دیدن عموم فراهم آورده است. آبشارهای تلاگاتوجو ، جزیره وایانگ بانتینگ از جمله مناطقی است که باید در سفر به مالزی و شهر لنکاوی آن ها ببینید. شهر لنکاوی از جمله ساحل های خوش منظره را دارست که به ساحل با شن های سفید معروف است.

ملاکا

شهر ملاکا یدک کش تاریخ و تمدن مالزی است، شهری که در طول تاریخ تحت سلطه ی اعراب، پرتغالی ها، آلمانی ها و .. بوده است. این شهر با داشتن تعداد زیادی بنای تاریخی در لیست یونسکو نیز قرار گرفته است، بنادر مهمی که در این شهر قرار گرفته اند موجب شده تا بیش از پیش تنوع فرهنگی و قومی به چشم بیاید. در مرکز شهر چندین ساختمان با معماری آلمانی به چشم می خورد که کلیسای قرمز از جمله ی آن هاست، اگر به این شهر سفر می کنید حتما به این بناهای دیدنی نیز توجه کنید.

کوالا

شهر کوالا کنگسر شهری با قدمت از قرن پانزدهم است، یکی از زیباترین محفل های پادشاهی در جهان که به دست پادشاه پراک ساخته شده است. باغ هایی در دل شهر بعلاوه ساختمان های بومی که مالایی ها معمار آن ها بوده اند همه و همه تشکیل دهنده ی شهر کوالا کنگسر هستند. برج ساعت و ساختمان کالج مالای از جمله پربازدیدترین محل ها برای توریست ها هستند. مالزی کشوری مناسب گردشگران جست و جو گر و آماده ی امتحان است.

 

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در جاذبه های مالزی بپردازید! همچنین برای استعلام قیمت تور مالزی به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار