مجله گردشگری تفرج
چرخ و فلک غول پیکر

چرخ و فلک غول پیکر | افتتاح چرخ و فلکی غول پیکر در چین!

چرخ و فلک غول پیکر | افتتاح چرخ و فلکی غول پیکر در چین!Reviewed by مجله تفرج on Jun 13Rating: 5.0چرخ و فلک غول پیکر : افتتاح چرخ و فلکی غول پیکر در چین!

چرخ و فلک غول پیکر : افتتاح چرخ و فلکی غول پیکر در چین!

چرخ و فلک غول پیکر : خبری در حوزه گردشگری

افتتاح چرخ و فلکی غول پیکر اما در بدون پره این روزها در صدر اخبار گردشگری است، چین با بودجه ای درخور اقدام به ساخت یک چرخ و فلک کرده است، این چرخ و فلک منحصربفرد که به اسم چشم بوهای شناخته می شود در شهر ویفانگ در شرق کشور چین ساخته و به افتتاح رسید. این چرخ فلک زیبا دارای سی و شش کابین می باشد، هر یک از این کابین ها ظرفیت ده نفر را داراست.

مجموعا سیصدوشصت نفر در یک چرخ سی دقیقه ای بر فراز آسمان چین قرار می گیرند. از امکانات قابل ذکر و ملموس و حتی عجیب در این کابین ها اینترنت پر سرعت، سیستم تهویه مطبوع مدرن و تلوزیون است. این چرخ و فلک صد و چهل و پنج متر ارتفاع دارد. در استفاده از این چرخ و فلک بازدید کنندگان می توانند چشم اندازی فوق العاده از رودخانه بایلانگ را در استان شاندونگ را در پیش چشم داشته باشید.

جزییات چرخ و فلک غول پیکر

چرخ و فلک چشم بوهای بر روی رودخانه بایلانگ به طول پانصد و چهل متر بنا شده و اولین و تنها چرخ فلک ساخته شده در دنیا لقب دارد که با طراحی به شکل شبکه ای همراه است. در نوع طراحی این چرخ و فلک به رسوم و فرهنگ چینی نیز اشاره شده جایی که بدنه ی اصلی این چرخ و فلک شبیه به ستون فقرات اژدها در بالاترین قسمت شهر دیده می شود.

حضور وای فای رایگان در کابین این چرخ و فلک موجب می شود در هر زمانی که اراده کنید بتوانید عکس و فیلم های خود را در این فاصله از زمین با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این چرخ و فلک از چرخ و فلک لندن ده متر بلندتر و از های رولر در لاس وگاس بیست و دو متر کوتاه تر است، اما طراحی خاصی را در بین این موارد داراست.

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در چرخ و فلک غول پیکر بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های مراکز تفریحی که دارای چرخ و فلک غول پیکر هستند به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار