مجله گردشگری تفرج
سیسنگان

سیسنگان | پارک جنگلی سیسنگان، پلی از جنگل به ساحل و دریا!

سیسنگان | پارک جنگلی سیسنگان، پلی از جنگل به ساحل و دریا!Reviewed by مجله تفرج on Aug 9Rating: 5.0سیسنگان | پارک جنگلی سیسنگان، پلی از جنگل به ساحل و دریا!

سیسنگان | پارک جنگلی سیسنگان، پلی از جنگل به ساحل و دریا!

سیسنگان | پارک جنگلی سیسنگان، پلی از جنگل به ساحل و دریا!

در چند هفته اخیر درباره جاذبه های گردشگری شمال کشور صحبت های زیادی کردیم و به شما بازدیدکنندگان و خوانندگان مجله گردشگری و اینترنتی تفرج مقاصد گردشگری را معرفی نمودیم که شما با توجه به علاقه و بودجه خود می توانید یکی از آنها را برای سفر بعدی خود انتخاب کنید، البته جاذبه های طبیعی شمال تمامی ندارند و هیچگاه نمی توان همه آنها را کشف نمود، اما می توان معروف ترین آنها را شناخت تا حداقل یک بار از آنها بازدید شود. در میان جاذبه های گردشگری که معرفی کردیم، یک پارک جنگلی مهم در شمال کشور را از قلم انداختیم، و آن هم پارک جنگلی سیسنگان است!

سیسنگان

پارم جنگلی سیسنگان در شهرستان نوشهر در استان مازندران واقع است. این پارک جنگلی در سال ۱۳۴۴ توسط مهندس سعیدی آشتیانی طراحی و ساخته شد، این پارک علاوه بر گردشگری در نگه داری و پرورش گیاه شمشاد مشهور است. این پارک حدود ۶۰۰ هکتار وسعت دارد و از سمتی به دریا و از سمت دیگر به جنگل های هیرکانی راه دارد، که خود زیبایی را از هر دو سو به بازدیدکننده هدیه می دهد. پارک جنگلی سیسنگان گونه های متفاوت جانوری و گیاهی و زیستی بسیاری را در خود جای داده است.

تفریحات در پارک جنگلی سیسنگان

تفریحات آبی در سواحل سیسنگان بسیار است، قایق سواری، شنا، موج سواری، جت اسکی و دیگر تفریحاتی که معمولا در سوال شمال یافت می نمایید. در قسمت جنگلی سیسنگان نیز شما شاهد امکانات رفاهی برای کمپینگ و گذراندن شب نیز هستید، فروشگاه، رستوران، کافی شاپ، سفره خانه و پیست اسب سواری از دیگر امکانات این جاذبه گردشگری است.

سیسنگان

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در تور نپال بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های تور نپال به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار