مجله گردشگری تفرج
متل قو

متل قو | مقصد تفریحی اکثر ایرانیان در غالب تعطیلات!

متل قو | مقصد تفریحی اکثر ایرانیان در غالب تعطیلات!Reviewed by مجله تفرج on Jul 23Rating: 5.0متل قو | مقصد تفریحی اکثر ایرانیان در غالب تعطیلات!

متل قو | مقصد تفریحی اکثر ایرانیان در غالب تعطیلات!

متل قو | مقصد تفریحی اکثر ایرانیان در غالب تعطیلات!

در اکثر کشورها مقاصد گردشگری و مسافرتی بسیاری وجود دارند، اما تنها تعدادی از آنها هستند که بیشتر از بقیه مورد استقبال قرار گرفته و به طور ثابت جزو پرطرفدارترین و پر ترددترین شهرها و مراکز تفریحی هستند. ایران نیز از این قاعده مستثنا نیست، در اکثر تعطیلات ها شاهد این هستیم که جاده های شمال کشور به دلیل تردد زیاد دچار ترافیک سنگین می شود، معمولا شهرهای شمال کشور به دلیل داشتن دریا، جنگل و ارتفاعات به مراکز تفریحی پر ردد ایران تبدیل شده اند.

متل قو

متل قو یکی از معدود شهرهایی است که اگر شما اسم آن پیش هر ایرانی ببرید از آن با لبخند یاد می کند، با اینکه این شهر تنها یک شهر ساحلی معمولی است، اما با ساخت مراکز خرید و هتل ها و مراکز تفریحی در آن، متل قو به یکی از معروف ترین شهرهای ساحلی و یکی از مقاصد گردشگری پرتردد شمال کشور تبدیل شده است، نام اصلی متل قو سلمانشهر است و در استان مازندران و بخشی از شهرستان عباس آباد به حساب می آید. جمعیت این شهر ساحلی کوچک حدود ۱۳ هزار نفر است اما در تعطیلات به ۲۰۰ هزار نفر نیز می رسد، که در نوع خودش شگفت انگیز است.

چه چیزهایی در متل قو در انتظار ماست؟

خوش گذرانی ها از شکم گردی و خورد خوراک گرفته تا تفریحات آبی و ساحلی و اقامت در هتل های لوکس ساحلی، همه و همه در متل قو میزبان و منتظر شما هستند. فاصله ساحل دریا و دامنه کوه های البرز در جنوب استان بسیار کم است و شما می توانید از همه جاذبه های طبیعی این شهر در کمترین زمان لذت ببرید، از طرفی این شهر به دلیل نزدیکی به دیگر شهرهای تفریحی شمال مانند چالوس، تنکابن، نوشهر و چالوس پل ارتباطی خوبی به تفریحات دیگر است.

متل قو

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در جاذبه های طبیعی ایران بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های تورهای ایرانگردی به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار