مجله گردشگری تفرج
کویر مصر

کویر مصر | سفری گرم به اعماق بیابان ها و  شنزارهای ایران!

کویر مصر | سفری گرم به اعماق بیابان ها و  شنزارهای ایران!Reviewed by مجله تفرج on Jul 9Rating: 5.0کویر مصر | سفری گرم به اعماق بیابان ها و  شنزارهای ایران!

کویر مصر | سفری گرم به اعماق بیابان ها و  شنزارهای ایران!

کویر مصر | کویری که در طی چند سال اخیر اسمش را زیاد شنیده اید!

در طی چند سال اخیر امکان ندارد که نام تور مصر به گوشتان نخورده باشد، شاید برای اولین با فکر کنید که منظور حرف دوست شما از تور مصر، کشور مصر و دیدن اهرام ثلاثه است، اما نه در اینجا منظور ما بازدید از بیابان های زیبا و بی نظیر کشور عزیزمان ایران است. کویر مصر دقیقا همان فضای کویرهای عربی و مصری را در نگاه به شما انتقال می دهد، شاید به همین دلیل است که نام آن را به کویر مصر گذاشته اند. در چند سال اخیر تورهای ایرانگردی بسیاری برای بازدید از کویر مصر ارائه شده اند و افراد نیز استقبال خوبی از آنان به عمل آوردند.

کویر مصر

کویر مصر دقیقا میان راه جاده دامغان به نائین و اصفهان قرار دارد. این کویر زیبا و آرام یکی از جاذبه های گردشگری زیبای ایران به حساب می آید و هر ساله طبیعت گردان و ایرانگردان بسیاری را از سراسر ایران جذب می کند، حتی برخی از گردشگران خارجی به این کویر می آیند و از آرامش و زیبایی آن لذت می برند، البته این را هم بگوییم که بعضی از این گردشگرها به تفریحاتی چون باگی راید، عکاسی های هنری، و فیلمسازی نیز می پردازند.

چه زمانی برای سفر به کویر مصر مناسب است؟

معمولا تورهای بازدید از روستای مصر و این کویر زیبا در اوایل فصل بهار که گل آب و هوای آن منطقه است برگزار می شوند، اگر تا به حال از این کویر دیدن نکرده اید یا تا به حال از هیچ کویری در عمرتان دیدن ننموده اید، این منطقه جذاب و بی نظیر را از دست ندهید، کویر مصر را شاید در خود مصر هم نتوانید پیدا کنید.

کویر مصر

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در جاذبه های طبیعی ایران بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های تورهای ایرانگردی به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار