مجله گردشگری تفرج
ماسال

ماسال | بهشت گم شده بر فراز کوه های گیلان در ایران!

ماسال | بهشت گم شده بر فراز کوه های گیلان در ایران!Reviewed by مجله تفرج on Jul 28Rating: 5.0ماسال | بهشت گم شده بر فراز کوه های گیلان در ایران!

ماسال | بهشت گم شده بر فراز کوه های گیلان در ایران!

ماسال | بهشت گم شده بر فراز کوه های گیلان در ایران!

در مجله اینترنتی تفرج ما درباره ییلاق های کوهستانی و روستاها و دهکده هایی که آنها را بر فراز ابرها و کوه ها پیدا می کنیم صحبت کردیم، به طوری بخش قابل توجهی از مقالات ما را تشکیل می دهند، البته این مقاصد گردشگری و طبیعت گردی اغلب در فصل های بهار و تابستان پیشنهاد می شوند، به این دلیل که معمولا این ییلاق ها ارتفاع زیادی از سطح دریا دارند و در گرمای طاقت فرسای تابستان می توانند منجی خوبی برای شما باشند، در این مقاله نیز یکی دیگر از این ییلاق های کوهستانی که در شمال کشور واقع است را به شما معرفی می کنیم، با ما همراه باشید!

ماسال

ماسال شهری است که در استان گیلان و در کنار کوه های تالش واقع شده است، ماسال به معنی کوه وار یا نزدیک به کوه است. این شهر در کنار رودخانه خالکایی واقع است که این رودخانه از قله های مرتفع اطراف آن سرچشمه می گیرند.

جاذبه های دیدنی

ماسال به غیر از اینکه منطقه بکر و مرتفعی باشد دارای جاذبه های طبیعی بسیاری است، از جمله این جاذبه های طبیعی می توان به آبشارها مراتع سرسبز، غارهای باستانی، و جنگل های انبوه اشاره کرد. ییلاق ماسال در فصل تابستان و بهار بسیار خنک و مقصد خوبی برای گردشگری است، شما می توانید در یکی از کلبه هایی که بر فراز این کوه ها ساخته شده اند، اقامت گزینید و از هوای خنک و مه غلیظی که شما را در تابستان احاطه کرده است لذت ببرید.

ماسال

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در جاذبه های طبیعی ایران بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های تورهای ایرانگردی به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار