مجله گردشگری تفرج
جواهرده

جواهرده | روستای زیبا و شگفت انگیز شهرستان رامسر!

جواهرده | روستای زیبا و شگفت انگیز شهرستان رامسر!Reviewed by مجله تفرج on Aug 4Rating: 5.0جواهرده | روستای زیبا و شگفت انگیز شهرستان رامسر!

جواهرده | روستای زیبا و شگفت انگیز شهرستان رامسر!

ایرانگردی در فصل تابستان

شهرهای شمالی همیشه با جاذبه های دیدنی و گردشگری طبیعی خود زبانزد خاص و عام هستند، به طوری که در فصل های تابستان و بهار تورهای داخلی زیادی با مقاصد شمالی در اختیار علاقه مندان ایرانگردی قرار می گیرد. رامسر به عنوان عروس شمال شناخته می شود، به دلیل نزدیکی به دریا و کوه و جنگل این شهر و روستاهای همجوار و توابع آن از جاذبه های گردشگری طبیعی فراوانی برخوردارند و از این رو این شهر شاهد ایرانگردان بسیار زیادی در فصل های تابستان و بهار است. در این پست می خواهیم یکی از روستاهای توابع شهر رامسر را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

جواهرده

جواهرده | روستای زیبا و شگفت انگیز شهرستان رامسر!

جواهرده یکی از روستاهای زیبا و باصفای شهرستان رامسر در استان مازندران است، حواهرده به دلیل موقعیت خاص و عالی که دارد شامل طبیعت زیبایی است، به طوری که کوه های اطراف همگی در فصل بهار و تابستان سرسبز هستند و منظره زیبایی را در چشم بیننده رقم می زند، این روستا ییلاقی است و در فصل تابستان از دمای مناسبی برای سفر برخوردار است، رودخانه ها و جویبارهای متعددی که از کوه های اطراف سرچشمه می گیرند نیز بخشی از طبیعت جواهرده به حساب می آیند.

جواهرده

جواهرده یک منطقه و مقصد بکر برای سفر در فصل تابستان و بهار به حساب می آید، پس اگر به دنبال سفر در فصل تابستان هستید و نمی دانید کدام مقصد را برای آن انتخاب کنید، مجله گردشگری تفرج به شما روستای جواهرده را پیشنهاد می کند، از بازدید از دریاچه و جویبار و رودخانه گرفته تا فتح قله های بلند جواهرده، همه و همه منتظر شما هستند.

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در جاذبه های طبیعی ایران بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های تورهای ایرانگردی به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار