مجله گردشگری تفرج
گیسوم

گیسوم | پارک جنگلی استان گیلان که به دریا راه دارد!

گیسوم | پارک جنگلی استان گیلان که به دریا راه دارد!Reviewed by مجله تفرج on Jul 21Rating: 5.0گیسوم | پارک جنگلی استان گیلان که به دریا راه دارد!

گیسوم | پارک جنگلی استان گیلان که به دریا راه دارد!

گیسوم | پارک جنگلی استان گیلان که به دریا راه دارد!

امروز بیش از هر زمان دیگری ایرانگردی و معرفی جاذبه های گردشگری ایران از اهمیت خاصی برخوردار شده است، با وجود هزینه های سرسام آور سفر به کشورهای خارجی و قیمت ارز، و تخصیص ندادن ارز مسافرتی به مسافرین، نه تنها سفر به کشورهای خارجی سخت و دشوار شده است بلکه ارزش این همه هزینه کردن را نیز ندارد، پس بهتر است با مطلع شدن از جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی ایران و با کمترین هزینه به سفرهای طولانی مدت بروید و از سفر خود لذت ببرید. از این رو مجله تفرج با معرفی جاذبه های گردشگری ایران به صورت روزانه قصد دارد تا به شما در پیدا کردن مقصد بعدی سفر خود کمک نماید.

پارک جنگلی گیسوم یکی دیگر از این جاذبه های بی نظیر شمال کشور است، که بازدید از آن حداقل یک بار به شما و همه ایرانگردان عزیز پیشنهاد می شود، گیسوم یکی از روستاهای زیبای استان گیلان است، و به دلیل راه داشتن جنگل های گیسوم به دریا این ناحیه به یک منطقه گردشگری تبدیل شده است، این جنگل در فصل های بهار و تابستان بسیار سرسبز است ولی در نیمه دوم سال برفی و سرد می شود، پس سفر در نیمه دوم سال را به منطقه گردشگری گیسوم پیشنهاد نمی کنیم.

کمی بیشتر درباره گیسوم

می توان به جرات گفت که به این منطقه گردشگری کم لطفی شده، به طوری که افراد از آن مطلع نیستند و تنها افرادی که در روستاها شهرها و استان های همجوار آن هستند به گیسوم سفر می کنند، اغلب این منطقه خلوت و کم تردد است، مساحت این پارک جنگلی حدود ۸۰ هکتار است که در آن گونه های گیاهی و جانوری فراوانی یافت می شود. این پارک جنگلی دارای آلاچیق های زیادی است و مکان مناسبی برای استراحت و کمپینگ به حساب می آید.

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در جاذبه های طبیعی ایران بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های تورهای ایرانگردی به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار