مجله گردشگری تفرج
درک

درک : بیابان و شنزاری که راه به ساحلی بی نظیر دارد!

درک : بیابان و شنزاری که راه به ساحلی بی نظیر دارد!Reviewed by مجله تفرج on Jul 10Rating: 5.0درک : بیابان و شنزاری که راه به ساحلی بی نظیر دارد!

درک : بیابان و شنزاری که راه به ساحلی بی نظیر دارد!

درک : از بیابان و کویر به ساحل و دریا!

همیشه جاذبه های عجیب و زیبا ما را حیرت زده می کنند، و ما همیشه در خارج از کشور خود یا در مکان هایی غیر قابل دسترس و بکر به دنبال این جاذبه ها هستیم، اما همیشه به این صورت نیست، همیشه لازم نیست تا مسیری طولانی و پر پیچ و خم و طوفان های سخت را پشت سر بگذاریم تا به یک بهشت گمشده برسیم، کافی است که درباره جاذبه های استان ها و منطقه هایی که درباره آنها کم می شنویم جستجویی کنیم، ساحل درک یکی از این جاذبه ها است.

درک

به دلیل محروم بودن استان سیستان و بلوچستان از بسیاری از امکانات رفاهی، اکثر افراد حتی فکر سفر به این استان را هم نمی کنند، و این اولین اشتباه آنهاست، زیرا از یکی از زیباترین و جذاب ترین جاذبه ها و شگفتی های ایران خود را محروم می کنند، ساحل درک در شهر چابهار و در روستای درک زرآباد قرار دارد. این منطقه به دلیل بیابانی بودن، دارای نخل ها و شنزارهای زیادی است و به دلیل اینکه اینجا دیگر آخرین نقطه زمینی ایران در جنوب کشور است، این بیابان و شنزار به دریا راه دارد.

این جاذبه را از دست ندهید، با یک نگاه شیفته آن می شوید!

حتی برای یک بار هم که شده، از این جاذبه دیدن کنید، منظره ای که این شگفتی به شما هدیه می کند، فراموش شدنی نیست، بسیاری از ایرانیان با این جاذبه آشنا نیستند و تقریبا دو سال است که سر و صداهایی درباره این جاذبه در فضای مجازی می شنویم و به تازگی گروه های ایرانگردی، تورهای زیادی برای ساحل درک ارائه داده اند. مجله تفرج پیشنهاد می کند که این تور را از دست ندهید.

درک

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در جاذبه های طبیعی ایران بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های تورهای ایرانگردی به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار