مجله گردشگری تفرج
دالخانی

دالخانی | جنگل رویایی و سحرآمیز عروس شمال ایران!

دالخانی | جنگل رویایی و سحرآمیز عروس شمال ایران!Reviewed by مجله تفرج on Jul 23Rating: 5.0دالخانی | جنگل رویایی و سحرآمیز عروس شمال ایران!

دالخانی | جنگل رویایی و سحرآمیز عروس شمال ایران!

دالخانی | جنگل رویایی و سحرآمیز عروس شمال ایران!

مجله تفریحی و گردشگری تفرج همواره سعی داشته است که به صورت روزانه در وبلاگ خود جاذبه های گردشگری و توریستی اقصی نقاط جهان و به خصوص مقاصد مسافرتی بکر و مناسب در ایران را به شما مشترکان و بازدیدکنندگان مجله اینترنتی تفرج معرفی کند. در چند هفته اخیر تفرج مگ به شما بیش از ۱۰ جاذبه گردشگری ایرانی را معرفی کرد، و در این پست نیز می خواهیم یکی از زیبایی های عروس شمال را به شما معرفی نماییم، با ما همراه باشید.

دالخانی

دالخانی یکی از زیباترین، اسرارآمیزترین، و رویایی ترین جنگل های شمال کشور به حساب می آید، کافی است در آن پای گذارید، دیگر هیچوقت نمی خواهید آنجا را ترک کنید، درختان سرو بلند قامتی که شاخه ها و برگ های آن جلوی تابش نور را در روز گرفته اند و باعث می شوند جنگل کمی تاریک به نظر برسد و در فصل بهار و تابستان رنگ سبز و این کمبود نور، فضای دراماتیک و سحرآمیز را برای شما بوجود می آورد، جنگلی ساکت و به دور از هر گونه سر و صدای مزاحم شهری، اگر در فصل های پاییزی به این جنگل سر بزنید مه غلیظ نیز بر زیبایی های این جنگل خواهد افزود.

جنگل دالخانی کجاست؟

جنگل دالخانی بخشی از یک روستا با همین نام است که جزو توابع مرکزی شهرستان رامسر(عروس شمال) به حساب می آید. مسیر دسترسی به این جنگل آسان است اما آنتن دهی کمی مشکل دارد و نور و سرویس بهداشتی در مسیر این جنگل موجود نیست. ناگفته نماند که به دلیل نزدیکی به دریا فصل تابستان هوای این جنگل شرجی است. بهترین فصول برای سفر به دالخانی، بهار و پاییز است. البته اگر هوای شرجی تابستان و یا هوای سرد و برفی زمستان را می توانید تحمل کنید یا دوست دارید، دالخانی میزبان خوبی برای شما در هر فصلی است.

دالخانی

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در جاذبه های طبیعی ایران بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های تورهای ایرانگردی به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار