مجله گردشگری تفرج
درازنو

درازنو | روستایی در ارتفاعات شهرستان کردکوی استان گلستان!

درازنو | روستایی در ارتفاعات شهرستان کردکوی استان گلستان!Reviewed by مجله تفرج on Jul 18Rating: 5.0درازنو | روستایی در ارتفاعات شهرستان کردکوی استان گلستان!

درازنو | روستایی در ارتفاعات شهرستان کردکوی استان گلستان!

درازنو | روستایی در ارتفاعات شهرستان کردکوی استان گلستان!

در چند هفته اخیر به شما بسیاری از جاذبه های گردشگری و مناطق بکر ایران را معرفی کردیم، البته این جاذبه ها به این زودی تمام نخواهند شد، ایران پهناور و بزرگ است، و کشوری به این بزرگی مطمئنن دارای جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری بسیار زیادس است، هدف مجله اینترنتی تفرج از معرفی این جاذبه های گردشگری، کمک به رونق ایرانگردی و سفرهای داخلی است، که شما می توانید با کمترین هزینه از سفر به ایران پهناور لذت ببرید. استان گلستان و استان های شمالی به علت تقرب به دریا و وجود رشته کوه های البرز در پشت آن از یک بافت سرسبز و زیبا برخوردار شده اند و مهد بسیاری از ییلاق ها و مناطقت حفاظت شده هستند.

درازنو

روستای درازنو یکی دیگر از این مناطق بکر و زیبای استان گلستان است که در ارتفاعات شهرستان کردکوی در جنوب استان گلستان واقع شده است. ارتفاع این ییلاق دوست داشتنی از سطح دریا حدودا ۲۸۰۰ متر است. در فصل های تابستان و بهار این ییلاق بسیار خوش آب و هوا و سرسبز است و در فصل های پاییز و زمستان می توانید از آب و هوای برفی و منظره های سفید پوش شده لذت ببرید.

این دهکده کوهستانی دارای خانه های کوچک و روستایی زیبایی است به علت دسترسی نه چندان راحت به این ارتفاعات، دهکده درازنو مکانی بکر و آرام باقی مانده است که می تواند یک پناهگاه و مقصد خوبی برای افرادی که در فصل های تابستان از گرما بیزار هستند، باشد.

درازنو

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در جاذبه های طبیعی ایران بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های تورهای ایرانگردی به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار