مجله گردشگری تفرج
مقاصد طبیعی تایلند

مقاصد طبیعی تایلند | سواحل و جنگل های تایلند مقصد اول طبیعت دوستان!

مقاصد طبیعی تایلند | سواحل و جنگل های تایلند مقصد اول طبیعت دوستان!Reviewed by مجله تفرج on Jun 13Rating: 5.0مقاصد طبیعی تایلند : سواحل و جنگل های تایلند مقصد اول طبیعت دوستان!

مقاصد طبیعی تایلند : سواحل و جنگل های تایلند مقصد اول طبیعت دوستان!

مقاصد طبیعی تایلند : بکر ترین جاذبه های طبیعی در تایلند!

اگر از گردشگرانی که تایلند را به عنوان مقصد برای مسافرت خود انتخاب می کنند هدف آن ها را جویا شوید بیشتر آن ها به دلیل تفریحات متنوع در این کشور اشاره ی می کنند، تفریحاتی در دل شهر و یا ساحل های تایلند. اما تایلند فقط این تفریحات نیست، با شناخت هر چه بهتر کشور تایلند می توانید به مکان های بکرتری بروید و سفر خود را خاطره انگیز کنید. تایلند زادگاه شگفتی هاست، جایی که طبیعتی دست نخورده را برای بازدید خواهید داشت. از جذابیت های طبیعت گردی در تایلند می توان به مسیرهای مناسب طبیعت گردی در این کشور اشاره کرد، جایی که به طور مستقیم با طبیعت در ارتباط خواهید بود و بدون هیچ واهمه ای باید با سختی های آن رو به رو شوید.

وضعیت آب و هوا

تایلند با آب و هوایی گرم و باران های موسمی فضایی مرطوب را داراست، همین محیط باعث کشت درختان گرمسیری در این کشور شده است. مسیر چیانگ مای به مای هونگ سون که یک مسیر کهن در پیاده روی های تایلند محسوب می شود، از کوهستانی پوشیده از مه و درخت می گذرد، در طی گذشت از این مسیر گل های ارکیده ی زیبایی را نیز خواهید دید، در این مسیر باید سختی های یک پیاده روی واقعی در طبیعت را به جان بخرید، اما ما به شما این تضمین را می دهیم که بهترین صحنه های سفر خود به تایلند را نیز در همین مسیر ببینید. این مسیر حدود شش تا هشت ساعت به طول خواهد انجامید، جایی دربین مسیر در روستای Huay Hee Karen می توانید اقامت کنید و تجربه ی یک روستانشینی را نیز درک کنید.

مناطق طبیعی بکر

مسیر چیانگ رای به چیانگ مای به مسیر بومیان تایلند معروف است، جایی که در خانه های حصری و چوبی می توانید زندگی کنید و با آداب و رسوم آن ها آشنا شوید، بومیانی که به خون گرمی از شما پذیرایی می کنند و شما را در مسیر همراهی می کنند، می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید و به شناخت بیشتر از مردم تایلند برسید. این مسیر پر از خانه های بومیان در دل جنگل است فضایی زیبا را نیز فراهم آورده است. پارک ملی سری فانگ نگا از دیگر مکان هایی است که در طبیعت گردی خود باید به آن سر بزنید، بهترین مسیر با راحت ترین دسترسی به طبیعت در تایلند همین پارک ملی است، کل مسیر پیاده روی این پارک زیبا و هیجان انگیز هشت کیلومتر است که در میانه های آن می توانید در خانه های لوکس خائو لاک نیز استراحت کنید.

به طور کلی این مسیر مناسب کسانی است که می خواهند در طول سفر خود به تایلند چند ساعتی نیز به طبیعت گردی ساده ای بپردازند. تراس برنج ها در تایلند نیز از دیدنی ترین چیزهایی است که در این سفر می توانید با آن رو به رو شوید چیانگ مای تراس برنجی چندین طبقه است که منظره ای فوق العاده دارد و شما می توانید برای مدتی در خانه ی اطراف آن اقامت کنید و از طبیعت روستانشینی این منطقه لذت ببرید، برای گشت گذاری فوق العاده در تایلند تمام مسیرها و جاذبه های اشاره شده را در نظر داشته باشید.

برای مطالعه مقالات بیشتر با مجله تفرج همراه باشید، شما می توانید در انجمن های مجله تفرج به گفتگو و بحث درباره تجربه های خود در مقاصد طبیعی تایلند بپردازید! همچنین برای استعلام هزینه های مقاصد طبیعی تایلند به وبسایت تفرج نگاهی بیاندازید!

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار