مجله گردشگری تفرج
مجله تفرج

مجله تفرج، درباره ما و فعالیت های ما و اهداف مجله

مجله تفرج در یک نگاه!

دوست عزیز سلام ،بسیار خوشحالیم که مجله تفرج که یک مجله گردشگری و تفریحی است رو برای مطالعه و کسب اطلاعات مورد نیاز خودت انتخاب کردی!

امیدواریم با هر هدفی که مجله ما رو مطالعه می کنید  و از هر طریقی که گذرتون به مجله تفرج مگ افتاده محتوای این مجله برای شما مفید باشه و از این به بعد همیشه به ما سر بزنید و از مطالب ما استفاده کنید.

اول از همه توضیحی در مورد اسم این مجله بگیم خدمتتون که تفرج مگ مخفف “تفرج مگزین”هست که در زبان انگلیسی به معنی مجله تفرج است.

خود کلمه “تفرج”هم که به معنی “گشت و گذاره”این از اسم این مجله که فکر می کنیم اسم با مسما و روونی هست برای کاری که ما انجام میدیم.

سخن آغازین با مخاطبین و همراهان مجله تفرج

حالا یه مقدار بیشتر با هم گپ بزنیم !!!

همیشه از قدیم به ما گفتن هر کسی که اهل سفر باشه آدم باتجربه و پخته ایه!

ما به این موضوع اعتقاد کامل داریم صرف نظر از اینکه توصیه هایی که از گذشتگان به ما رسیده و جزئی از فرهنگ ما شده حتماً حکمتی داره و عمل به اونها مطمئناً تاثیرات بسیار مثبتی رو میتونه در زندگی ما بگذاره.

الان هم که دیگه بازار سفر و گردشگری انقدر بزرگ شده که دیگه بهش “صنعت گردشگری” میگن. پس هر چی بیشتر در این زمینه از منابع معتبر اطلاعات کسب کنیم در این بازار عظیم که متاسفانه سودجویی و فریب هم در اون زیاد رخ میده کمتر گمراه میشیم.

بگذریم…

خیلی ها صرفاً برای تفریح سفر میکنن، خیلی ها برای کار و بیزینس و خیلی ها هم حرفه ای به سفر و جهانگردی می پردازن و این کار اولویت اول زندگیشونه؛ اما یه چیزی برای همه این آدمها مشترکه، اینکه هر کسی در طول یک سفر به هر کجا و با هر منظوری که انجام شده باشه با اتفاقات و چالشهای خوب و بد زیادی روبرو میشه، آدمهای خوب و بد زیادی می بینه و باهاشون ارتباط میگیره، و علاوه بر اینکه میتونه خودش رو در روبرو شدن با اونها محک بزنه و توانایی خودش رو در حل مسائل بالا ببره، کلی تجربه از اونها کسب کنه که همیشه ابزاری برای بهتر مدیریت کردن زندگیش میشه.

با هم سفر کنیم!

یه اصل خیلی مهم دیگه که وجود داره اینه که شما زمانی که دارید برای رفتن به یه سفر برنامه ریزی می کنید هر چقدر اطلاعات بیشتری از اون مقصدی که قصد سفر بهش رو داشته باشید می تونید برنامه ریزی دقیق تری انجام بدید و از وقت و پولتون در طول سفر حداکثر استفاده رو ببرید و از اتلاف اونها تا حد امکان جلوگیری کنید و حتی جلوی سوء استفاده افراد سودجو رو هم بگیرید  .

از همه این حرفا که بگذریم مطالب ما صرفاً برای استفاده عموم مردم در زمینه گردشگری گردآوری و فراهم میشه تا هر گونه آگاهی لازم در این موضوع رو بی دردسر در اختیار شما بگذاریم و در “تالار گفتگوی” مجله محیطی رو برای تبادل نظر کاربران فراهم کنیم تا با ثبت نام در اون به اشتراک گذاری نظرات و تجربیاتشون رو با هم داشته باشن.

پس دیگه پرحرفی نکنیم و ضمن احترام به انتخاب شما از شما دعوت میکنیم تا از مطالب مجله سفر و گردشگری تفرج مگ استفاده کنید و لذت ببرید و نظرات خودتون رو حتماً با ما در میون بگذارید.

ارادتمند شما!

 

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

رفتن به نوارابزار